ESILEHT KAUPLUSED TELLIMINE

Info:Rehelaane oü, , Tel. 56696549, myyk@kerisekivi.ee

METALLIST MOODULKORSTNAD

SAADAVAL siseläbimõõduga 80,115,130,150,180,200mm, moodulkorstnad, T600. Sobivad kõigile tahkeküttega küttekolletele.

Saadaval roostevaba ja värvitud välispinnaga korstnad.

Saada hinnapäring:

e-mail: myyk@kerisekivi.ee

metallist moodulkorsten

Moodulkorsten - korsten, mille paigaldamisel kasutatakse kokkusobivate korstnaosade kombinatsiooni, toodetud või määratletud ühe tootja poolt, kellel lasub tootevastutus kogu korstna eest.

Küttekollete (katelde, kaminate jne) ohutu ja kindla töö tagamiseks on oluline osa korstnal. Tänapäevaste kõrge efektiivsusega ahjude ja katelde väljuvate suitsugaaside temperatuur on madalam kui traditsioonilistel ahjudel, mis põhjustab kondensaadi teket telliskorstna siseseinale ja soodustab selle lagunemist. Metallkorstnate sisepind soojeneb kiiresti, samas takistab soojusisolatsioon korstna kiiret jahtumist, mis vähendab põlemissaaduste kondenseerumist korstna sisepinnale.

 

KORSTNAD: Pakume roostevabast terasest toodetud korstnaid, painduvaid lõõritorusid, lõõrivooderdiseks üheseinalisi jäikasid torusid ja isolatsioonisüsteemiga kahekordse seinaga korstnaid. Meie korstna süsteemid on sertifitseeritud vastavalt ELi standarditele EN 1856-1:2003 ja EN 1856-2:2004 nõuetele ja kõikidele toodetele on märgistatud "CE" märk.

Roostevabast terasest korstnasüsteemide müügi- ja paigaldamisega tegelevatel ettevõtetel, ehitusfirmadel, kaminasalongidel, korsnate valdkonnas tegelevatel eraettevõtjatel, kutsetunnistusega pottseppadel, korstnapühkijatel ja korstnapaigaldajatel võimaldab kvaliteetne moodulkorsten ehitada ning paigaldada kütteseadmeid ehitusobjektidele kus see kindlat vundamenti vajavate korstnatega ei ole võimalik.

ISOLATSIOONIGA  MOODUL-KORSTEN

Korstnad on valmistatud roostevabast happekindlast nõgipõlemiskindlast terasest, materjali
seinapaksus 0,5mm .
Topeltseintega korstna soojusisolatsiooniks kasutatakse kemikaalidele vastupidavat, tulekindlat ja ökoloogiliselt puhast isolatsioonimaterjali, mille tiheduseks on 105 kg/m3.
Kõigil korstnasüsteemi elementide valmistamiseks kasutatud materjalidel on sertifikaadid ja vastavusdeklaratsioonid ning need ei ole inimese tervisele ohtlikud.
Moodulkorstnate väliskest on valmistatud kas tsingitud terasest või roostevabast terasest - viimistlus matt, poleeritud või harjatud.
Korstna markeering: EN 1856-1 T600-N1-W-Vm-L50050-G130

* sisetoru diameeter 80 - 200mm

Sisetoru ja väliskesta vahel on isolatsiooniks on 50mm kivivilla, mille maksimaalne töötemperatuur on 1000ºC.

Moodulkorstnate paigaldus
Korstnad paigaldatakse vastavalt nõuetele. Kõik moodulid liituvad üksteisega lihtsalt ja kindlalt. Komplektis on kõik vajalikud detailid, mis võimaldavad paigaldada igasuguse kujuga korstnaid.
Isoleeritud moodulkorstnate paigaldus ja hooldus on lihtne.
* korstnad ei vaja vundamenti
* korstnad sobivad paigaldamiseks välja kui ka hoone sisse
* korstnad sobivad kõikidele katla tüüpidele, kaminatele ja ahjudele
* korstnad sobivad nii tahke-, vedel- kui ka gaasikütusele
* korstnad ei nõua kulukaid puhastusmeetodeid

* Korstna puhastamiseks tohib kasutada vaid plastikust või nailonist harjasid!

JÄIGAD SOOJUSTAMATA SUITSUTORUD
Soojustamata torusid kasutatakse katelde, kaminate ja ahjude ühendamiseks korstnalõõriga, aga samuti olemasolevate telliskorstnate sisekestaks. Sisekesta paigalduse lihtsustamiseks juba olemasolevasse kanalisse võivad torud olla ümmarguse või ovaalse ristlõikega. Kõik moodulid liituvad üksteisega lihtsalt ja kindlalt. Komplektis on kõik vajalikud detailid, mis võimaldavad paigaldada igasuguse kujuga korstnaid. Ümmargused torud ühilduvad omavahel ainulaadse klikk süsteemiga, mistõttu ei ole vaja liitmike tihendamiseks vaja täiendavalt kasutada kalleid kuumuskindlaid materjale.

Materjal
Jäigad soojustamata suitsutorud on valmistatud happe- ja kondensaadikindlast roostevabast terasest (AISI 316L).
SERTIFIKAADID
Isoleeritud moodulkorstnad vastavad EL nõuetele ja omavad CE sertifikaati!